2012-2013 Fellows

Alex Abdun-Nabi (LSA Undeclared)
Mitchell Aftalion (LSA Undeclared)
Robbie Austin (LSA Undeclared)
Elijah Batchelor (LSA Undeclared)
Catherine Baxter (Political Science, Program in the Environment)
Christina Beckman (LSA Undeclared)
Benjermen (Ben) Blackmer (Neuroscience)
Sarah Blegen (LSA Undeclared)
Michael Bodker (Business)
Paul Byrne (LSA Undeclared)
Bethany Canning (LSA Undeclared)
Caroline Canning (Organizational Studies, Program in the Environment)
Henrietta Cho (Mechanical Engineering)
Mark Chou (Political Science)
Taylor Clayborne (LSA Undeclared)
McAuliffe (Mac) Coddington (LSA Undeclared)
Cachet Colvard (LSA Undeclared)
Charles (Bill) Coop (Business)
Saloni Dagli (Engineering)
Tarah Deagle (Nursing)
Grant Demeter (LSA Undeclared)
Kayla Ermanni (LSA Undeclared)
Laura Fcasni (Movement Science)
Taylor Garland (LSA Undeclared)
Emma Gies (LSA Undeclared)
Maxime (Max) Gilles (LSA Undeclared)
Staci Gitkin (Organizational Studies)
Monica Godoshian (Movement Science)
Sarah Goomar (LSA Undeclared)
Rachel Gubow (Political Science)
Rebecca Guerriero (Program in the Environment, Italian)
Shravanthy Gumidyala (LSA Undeclared)
Victoria Hardy (International Studies, Political Science)
Molly Harwood (Spanish and Social Theory and Practice)
Omar Hashwi (LSA Undeclared)
Antoinette Hemby (LSA Undeclared)
Grace Hilbert (Engineering)
Suzanne (Suzie) Hirasuna (LSA Undeclared)
Leslie Horwitz (Public Policy)
Catherine (Cathy) Huang (LSA Undeclared)
Eric Huebner (LSA Undeclared)
Rochelle Jackson (LSA Undeclared)
Brittany Jones (Public Policy)
Elizabeth (E.A.) Kennedy (Organizational Studies)
Tyler Klatt (Business)
Manoj Kowshik (LSA Undeclared)
Jason Kraman (Organizational Studies)
Chris Krebs (Naval Architecture and Marine Engineering)
Tyler Kring (Sport Management)
Juhyuk (Brian) Lee (LSA Undeclared)
Ya Le Lim (LSA Undeclared)
Michelle Lu (Industrial and Operations Engineering)
Patrick Maillet (Public Policy)
Mike Maiorano (Political Science, Economics)
Emma Maniere (LSA Undeclared)
Katherine McKinley (LSA Undeclared)
Jordan Mizell (LSA Undeclared)
Harsha Nahata (Public Policy)
Mary Naoum (Theatre)
Raviteja (Ravi) Nori (Life Science Informatics)
Cullen O'Keefe (LSA Undeclared)
Carolyn Philip (Business)
Jinhao Ping (Engineering)
Albert Powell (LSA Undeclared)
Kirtana Ramadugu (LSA Undeclared)
Sukhee Ramawickrama (Biopsychology, Cognition and Neurscience)
Ostap Rapeyko (Sport Management)
Colleen Rathz (LSA Undeclared)
Hannah Rockwell (Environmental Engineering)
Amy Roggenburg (Public Policy)
Devante Rollins (LSA Undeclared)
Phoebe Rosenfeld (Public Policy)
Jaleel Salhi (Computer Science)
Rachel Salle (American Culture)
Carl Scheller (Sport Management)
David Seidman (Public Policy)
Veniece Session (Sound Engineering)
Shannon Sexton (LSA Undeclared)
Shaina Shetty (LSA Undeclared)
Matthew Slodowitz (Sport Management)
Samantha Soma (LSA Undeclared)
Eric Stulberg (Organizational Studies)
Pooja Suresh (Engineering)
Gurdit Suri (LSA Undeclared)
Paige Taliaferro (LSA Undeclared)
Olivia Thompson (Public Policy)
Kayla Vaughan (LSA Undeclared)
Jiayi (Angela) Wan (Nursing)
Elayne Wang (LSA Undeclared)
Rachel (Ray) Waters (LSA Undeclared)
Mitchell Wong (LSA Undeclared)
Janelle Wright (LSA Undeclared)
Marianna Yamamoto (LSA Undeclared)
Sriram Yarlagadda (Industrial and Operations Engineering, Mechanical Engineering)
Lucille (Lucy) Zhao (Business)
Alexander (Alex) Zheutlin (Environment)