2013-2014 Fellows

Freshmen

Allison Arnold (LSA Undeclared)
Ashley Austin (LSA Undeclared)
Grace Beckman (LSA Undeclared)
Gabrielle Borg (LSA Undeclared)
Caleb Browner (LSA Undeclared)
Iliria Camaj (LSA Undeclared)
Dennis Chew (Engineering)
Laura Cohen (LSA Undeclared)
Donald Conner (LSA Undeclared)
Emily Dahuron (Art and Design)
Adelia Davis (LSA Undeclared)
Jose del Rosario (Art and Design)
Brianna Despenza (Art and Design)
Harsha Devaraj (Art and Design)
Thomas Dolce (LSA Undeclared)
Jeaneemily Dubose (LSA Undeclared)
Matthew Edelstein (LSA Undeclared)
Jordan Gertzman (Sport Management)
Andrew Hausman (LSA Undeclared)
Kimberley Hew-Low (LSA Undeclared)
Jia Huang (LSA Undeclared)
Ariel Isaacson (LSA Undeclared)
Meredith Joseph (LSA Undeclared)
Sabrina Khan (Art and Design)
Nicole Kubera (LSA Undeclared)
Andrew Merrill (LSA Undeclared)
Shelby Moored (LSA Undeclared)
Mark Newberry (LSA Undeclared)
Grant Norstrom (LSA Undeclared)
Ashley Parker (LSA Undeclared)
Jacob Podell (LSA Undeclared)
Kendall Poindexter (LSA Undeclared)
Charlie Ruiz (LSA Undeclared)
Desiree Sanii (LSA Undeclared)
Radhika Santhanagopalan (LSA Undeclared)
Hannah Schapiro (LSA Undeclared)
Christa Shelmon (Movement Science)
Jack Springgate (LSA Undeclared)
Vienna Vitek (Art and Design)
Toni Wang (LSA Undeclared)
Brett Wietecha (LSA Undeclared)
Teo Willard (Art and Design)

Sophomores

Zain Al-Halawani (LSA Undeclared)
Nida Ali (LSA Undeclared)
Zoe Andersen (Art and Design)
Anna Archey (Art and Design)
Elijah Arons (Movement Science)
Keegan Beljanski (LSA Undeclared)
Julien Brathwaite (Industrial and Operations Engineering)
Meredith Burke (LSA Undeclared)
Erisa Caka (LSA Undeclared)
Amanda Champagne (LSA Undeclared)
Western Chase (Art and Design)
Rhoynald Clay (LSA Undeclared)
Jason Colella (LSA Undeclared)
Rebecca Cunningham (Movement Science)
Melissa Daily (LSA Undeclared)
Mira Dalal (LSA Undeclared)
Faith Darnell (LSA Undeclared)
Lily Dart (LSA Undeclared)
David Dodds (Environment)
Savannah Dupin (LSA Undeclared)
Jessica Eller (Sociology)
Shukria Fairooz (LSA Undeclared)
Alexis Farmer (LSA Undeclared)
Donald Fedrigon (Neuroscience)
Gabrielle Firnhaber (LSA Undeclared)
Anna Forringer-Beal (Anthropology)
Brian Garcia (Interarts Performance)
Margaret Goelz (LSA Undeclared)
Jeanne Goodman (Afroamerican and African Studies)
Caroline Gorniak (Industrial and Operations Engineering)
Paige Graham (Music Education Choral - Voice Soprano)
Jordan Gruber (LSA Undeclared)
Amber Gustafson (LSA Undeclared)
Jacob Gustaveson (LSA Undeclared)
Megan Harper (LSA Undeclared)
Pauline Harrington (LSA Undeclared)
Nabiha Hashmi (LSA Undeclared)
Chondra Herman (LSA Undeclared)
Josh Hobson (LSA Undeclared)
Annie Humphrey (LSA Undeclared)
Chloe Hurley (LSA Undeclared)
LeTorrian Jackson (LSA Undeclared)
Jediah Johnson (LSA Undeclared)
Rebecca Kephart (Interarts Performance)
Dillon Kim (Political Science and Sociology)
Julia Kortberg (German)
Mandy Kreisberg (LSA Undeclared)
Hannah Lee (LSA Undeclared)
Brandon Lerner (LSA Undeclared)
Tiffany Luong (LSA Undeclared)
Samantha Lyons (LSA Undeclared)
Diane Masket (LSA Undeclared)
Devyn Millican (Movement Science)
Kristen Musson (LSA Undeclared)
Abhishek Nagpal (Engineering)
Saisha Nanduri (LSA Undeclared)
David Obia (Business)
Makena Owen (Movement Science)
Henry Parker (Art and Design)
Drew Petkus (LSA Undeclared)
Stuart Richardson (German and International Studies)
Keonia Ridley (LSA Undeclared)
Elena Ross (LSA Undeclared)
Talya Schlesinger (LSA Undeclared)
Shubhum Sidhar (LSA Undeclared)
Katie Song (LSA Undeclared)
Ilana Soumekhian (LSA Undeclared)
Tanisha Steverson (Art and Design)
Blair Sucher (LSA Undeclared)
Rosiris Tejeda (Business)
Y-Nhi Tran (Art and Design)
Madeline Walsh (Business)
Miki Watanabe (LSA Undeclared)
Hannah White (LSA Undeclared)
Connor Wilkinson (Political Science)
Hanan Yahya (LSA Undeclared)
Amani Young (Business)

Juniors

Raliat Abiola (Afroamerican and African Studies and Mathematics)
Christiana Allen-Pipkin (Sociology)
Ray Batra (Public Policy)
Kevin Beglen (Business)
James Brennan (Public Policy)
Jamie Burke (Organizational Studies)
Kathleen Burke (Public Policy)
Sarah Cissell (Program in the Environment)
Alison Climes (International Studies and Spanish)
Leah Counts (Sociology and Women's Studies)
Stella Danek (Study Abroad Student)
Chelsea Davis (Public Policy)
Leela Denver (English)
Eric Ferguson (Public Policy)
Katherine Fitzpatrick (Organizational Studies and German)
Melissa Freeland (LSA Undeclared)
Tracey Fu (Public Policy and Economics)
Emily Gleichert (Anthropology and Creative Writing)
Kimberly Hay (Organizational Studies)
Dillon Horne (Anthropology)
Nicole Jablon (Organizational Studies)
Liana Kallman (Spanish)
Ariel Kaplowitz (American Culture and Creative Writing)
Maxwell Kepes (Public Policy)
Christine Kim (Elementary Education)
Samantha Kobbah (Political Science)
Elizabeth McLaughlin (Communications)
Paola Mendez (Environment and International Studies)
Erica Mirabitur (Italian and Political Science)
Meg Mulhall (Political Science)
Stephanie Oprea (Psychology)
Keya Patel (International Studies)
Alexa Patsalis (Political Science and Arab, Armenian, Persian, Turkish, and Islamic Studies)
Julian Rebel (Art and Design)
Joia Sanders (Public Policy)
Christopher Seow (Mechanical Engineering)
Marissa Solomon (Public Policy)
Aashka Soni (Business)
Linsa Varghese (Biopsychology, Cognition, and Neuroscience and English)
Katelyn Wollet (Art and Design)
Garrett Wood (Public Policy)
Karen Wu (Business)
Anjena' Young (Sociology)

Seniors

Emphani Aldridge (Political Science and Afro American and African Studies)
Lucy Colgan (Sociology and Entrepreneurship)
Michael Dalton (Political Science)
Jazmine Dykes (Sociology and Political Science)
Janet English (Nursing)
Eleanor Gamalski (International Studies)
Anne Glazer (Political Science and Economics)
Kathleen Grace (Business and Psychology)
Dominique Green (Afroamerican and African Studies)
Dominique Harvey (Business)
Deonte Howell (Sociology)
Danetta Jameson (Afroamerican and African Studies and Sociology)
Maxwell Kahn (Economics and Political Science)
Kaitlin Keane (Organizational Studies and Women's Studies)
Sam Kohl (English and Women's Studies)
Jessica Kreamer (Program in the Environment)
Kaitlin Ma (Earth and Environmental Science and Program in the Environment)
Elisabeth Marcus (Organizational Studies and Spanish)
Rebecca Mitchell (German and Organizational Studies)
Taylor Moore-Willis (Jazz Studies and Spanish)
Michael Noeske (Political Science and Program in Entrepreneurship)
Annick Odom (Clarinet Performance, Bass Performance, Psychology)
Zoe Parsigian (Architecture)
Ashley Reid (Organizational Studies)
Christina Rowan (Organizational Studies and Violin Performance)
Aubree Sepler (Psychology and Women's Studies)
Jacob Smith (Art and Design)
Christine Vanek (Business, Economics, and Organizational Studies)
Jack Wink (Computer Science)